Beschrijving
1-10V & DALI CONSTANT CURRENT DIMBAAR DRIVER 30W
Kijk voor in gebruik name van dit product of het ingestelde mA overeen komt met de originele leddriver.
-Enkel kanaal uitgang, uitgangsstroomniveau selecteerbaar door DIP S.W.
-Ondersteuning 3-in-1 dimmodus (1-10V actief signaal, instelbare weerstand, PWM)
-Hoge ingangsspanning van 220VAC ~ 240VAC
-Hoog rendement tot 88% -Ingebouwde actieve PFC-functie
-100% output wanneer er geen dimsignaalingang is, kan worden gebruikt als normale voeding
-Traploos dimbaar geen flikkering -Beveiligingen: kortsluiting, overbelasting, te hoge temperatuur
-Geschikt voor indoor LED toepassingen
Algemeen
| Lengte (mm) | 150 |
| Breedte (mm) | 43 |
| Hoogte (mm) | 29 |
| Garantie | 2 jaar |
| Keurmerken | CE |
Technische Specificaties
| Wattage | 5-30 Watt |
|---|---|
| Hertz | 50/60 Hz |
| Dimbaar | Ja |
| Input Voltage | 220-240V(AC) |
| Input Ampère | Max. 170mA |
| Output Voltage | 9-45V(DC) |
| Output Ampère | 550mA, 600mA, 650mA, 700mA, 750mA, 800mA, 850mA, 900mA |
Armatuur Specificaties
| IP-Waarde | IP22 |
|---|---|
| Bedrijfstemperatuur | ‘-20°C t/m +50°C |
| Materiaal | Kunststof |
| Product Kleur | Wit |


