Beschrijving
1-10V CONSTANT CURRENT DIMBAAR DRIVER 30W
- 30 Watt
- 220-240V input
- 9-45V output
- IP20
- 2 jaar garantie
-Enkel kanaal uitgang, uitgangsstroomniveau selecteerbaar door DIP S.W.
-Ondersteuning 3-in-1 dimmodus (1-10V actief signaal, instelbare weerstand, PWM)
-Hoge ingangsspanning van 220VAC ~ 240VAC
-Ingebouwde actieve PFC-functie
-100% output wanneer er geen dim signaalingang is, kan worden gebruikt als normale voeding
-Traploos dimbaar geen flikkering
-Beveiligingen: kortsluiting, overbelasting, te hoge temperatuur
-Geschikt voor binnen gebruik IP20
Algemene informatie
| Keurmerken | CE, RoHS |
|---|---|
| Product Kleur | Wit |
| Materiaal | Kunststof |
Afmetingen
| Lengte (mm) | 150 |
|---|---|
| Breedte (mm) | 43 |
| Hoogte (mm) | 29 |
Technische Informatie
| Dimbaar | Ja |
|---|---|
| IP-Waarde | IP20 |
| Hertz | 50/60 Hz |
| Power Factor | >0.95 |
| Input Voltage | 220-240V(AC) |
| Output Voltage | 9-45V(DC) |
| Input Ampère | Max. 170mA |
| Output Ampère | 550mA, 600mA, 650mA, 700mA, 750mA, 800mA, 850mA, 900mA |
Garantie bepaling
| Garantie | 2 jaar |
|---|---|
| Bedrijfstemperatuur | ‘-20°C t/m +50°C |


