Beschrijving
CONSTANT CURRENT DIMBAAR DRIVER 4.5-9W
- 4.5-9 Watt
- 180-265V input
- 15-30V output
- IP22
- 2 jaar garantie
Algemene informatie
| Keurmerken | CE, RoHS |
|---|---|
| Product Kleur | Blauw, Wit |
| Materiaal | Kunststof |
Afmetingen
| Lengte (mm) | 89 |
|---|---|
| Breedte (mm) | 38 |
| Hoogte (mm) | 22 |
Technische Informatie
| Wattage | 4.5-9 Watt |
|---|---|
| Dimbaar | Ja |
| IP-Waarde | IP22 |
| Hertz | 50/60 Hz |
| Power Factor | >0.95 |
| Input Voltage | 180-265V(AC) |
| Output Voltage | 15-30V(DC) |
| Input Ampère | 90mA |
| Output Ampère | 300mA |
Garantie bepaling
| Garantie | 2 jaar |
|---|---|
| Bedrijfstemperatuur | ‘-15°C t/m 50°C |




