Beschrijving
HEP GROUP TRIAC DRIVER 1050mA 42W
- 26.3-42 Watt
- 220-240V input
- 25-40V output
- IP20
- 5 jaar garantie
Algemene informatie
| Keurmerken | CE |
|---|---|
| Product Kleur | Wit |
| Materiaal | Kunststof |
Afmetingen
| Lengte (mm) | 145 |
|---|---|
| Breedte (mm) | 40 |
| Hoogte (mm) | 30 |
Technische Informatie
| Wattage | 26.3-42 Watt |
|---|---|
| Dimbaar | Ja |
| IP-Waarde | IP20 |
| Hertz | 50/60 Hz |
| Input Voltage | 220-240V(AC) |
| Output Voltage | 25-40V(DC) |
| Input Ampère | Max. 230mA |
| Output Ampère | 1050mA |
Garantie bepaling
| Garantie | 5 jaar |
|---|---|
| Bedrijfstemperatuur | ‘-20°C t/m +45°C |


