Beschrijving
LED HIGH BAY HIMALIA 200 WATT DIMBAAR MET SENSOR
Om de sensor in te stellen van de Himalia highbay heeft u hiervoor een aparte afstandsbediening nodig. De afstandsbediening wordt niet mee geleverd en moet u apart bestellen.
- Afstandsbediening voor Himalia Highbay
U kunt de Himalia Highbay ook monteren met een beugel die u los kunt bestellen.
- Beugel voor 200w Highbay Himalia
Kenmerken van de Himalia Highbay zijn:
Lichtkleur:
De lichtkleur van een LED lamp wordt aangeduid in Kelvin. Voor de Kelvin waarde geldt, hoe lager de waarde hoe warmer het licht.Dit product is leverbaar met de volgende lichtkleuren:
4000K, Geschikt voor: klaslokalen, kantoorruimtes, showroom, keukens, kapsalons, retail of museums
5000K, Geschikt voor: werkruimtes, magazijnen, kantoorruimtes
5700K, Geschikt voor: werkruimtes, magazijnen, kantoorruimtes
IP-Waarde
Dit product heeft een IP-waarde van 66, dit betekent dat dit product stofvrij en waterbestendig is. Hierdoor is dit product geschikt voor iedere ruimte en buiten boven de grond.
Dimmen
Dit product is dimbaar, u kunt dit product direct op een passende dimmer aansluiten.
CRI
Dit product heeft een CRI waarde van 80Ra, dit betekent dat de kleurweergave van het licht goed is.
| Doorsnede (mm) | Ø336 |
| Hoogte (mm) | 102 |
| Garantie | 3 jaar |
| Branduren | 54.000 uur |
| Keurmerken | EMC, CE, RoHS |
Technische Specificaties
| Wattage | 200 Watt |
| Lumen Watt Verhouding (Lm/W) | 140lm/W |
| Kelvin | 4000K, 5000K, 5700K |
| CRI | >80Ra |
| Gradenbundel | 90° |
| Voltage | 90-305V(AC) |
| Hertz | 50/60 Hz |
| Power Factor | >0.95 |
| Led Chips | SMD 2835 |
| Dimbaar | Ja |
| Type Dimmer | 1-10V |
Armatuur Specificaties
| IP-Waarde | IP66 |
| IK-Waarde | 10 |
| Cover | PC |
| Bedrijfstemperatuur | ‘-40°C t/m +50°C |
| Materiaal | Aluminium |
| Product Kleur | Zwart |
More
| LB-Waarde | L70B50 |
| Gewicht | 3.1 kg |







