Beschrijving
LED Terreinverlichting PAALIAQ IP65 300w
- 300 Watt
- 150 lumen per watt
- 30.000 lumen
- IP65
- 50.000 branduur
- 5 Jaar garantie
Lichtkleur
Dit product is leverbaar met de volgende lichtkleuren:
4500K, Geschikt voor: werkruimtes, magazijnen, kantoorruimtes, showroom, keukens, kapsalons, retail of museums
5500K, Geschikt voor: werkruimtes, magazijnen, kantoorruimtes, operatiekamers, drukkerijen of laboratoria
IP-Waarde
Dit product heeft een IP-waarde van 65, dit betekent dat dit product stofvrij en sproeidicht is. Hierdoor is dit product geschikt voor iedere ruimte en semi-overdekte buiten plaatsen.
CRI
Dit product heeft een CRI waarde van 70Ra, dit betekent dat de kleurweergave van het licht matig is.
Algemeen
| Garantie | 5 jaar |
|---|---|
| Branduren | 50.000 uur |
| Per doos | 1 stuk |
| Keurmerken | CE, RoHS |
Technische Specificaties
| Wattage | 300 Watt |
| Lumen Watt Verhouding (Lm/W) | 130-150lm/W |
| Kelvin | 4500K, 5500K |
| CRI | >70Ra |
| Gradenbundel | 110° |
| Voltage | 90-295V(AC) |
| Hertz | 50/60 Hz |
| Power Factor | >0.98 |
Armatuur Specificaties
| IP-Waarde | IP65 |
|---|---|
| Materiaal | Aluminium |







