Beschrijving
MEAN WELL TRIAC DRIVER 1050mA 40W
- 23-40 Watt
- 220-240V input
- 22-38V output
- IP42
- 3 jaar garantie
Algemene informatie
| Keurmerken | CE |
|---|---|
| Product Kleur | Wit |
| Materiaal | Kunststof |
Afmetingen
| Lengte (mm) | 128 |
|---|---|
| Breedte (mm) | 60 |
| Hoogte (mm) | 31,5 |
Technische Informatie
| Wattage | 23-40 Watt |
|---|---|
| Dimbaar | Ja |
| IP-Waarde | IP42 |
| Hertz | 50/60 Hz |
| Input Voltage | 200-240V(AC) |
| Output Voltage | 22-38V(DC) |
| Input Ampère | 350mA |
| Output Ampère | 1050mA |
Garantie bepaling
| Garantie | 3 jaar |
|---|---|
| Bedrijfstemperatuur | ‘-30°C t/m +50°C |


