Beschrijving
MEAN WELL TRIAC DRIVER 700mA 25W
- 16.8-25.2 Watt
- 220-240V input
- 24-36V output
- IP30
- 3 jaar garantie
Algemene informatie
| Keurmerken | CE |
|---|---|
| Product Kleur | Wit |
| Materiaal | Kunststof |
Afmetingen
| Lengte (mm) | 84 |
|---|---|
| Breedte (mm) | 57 |
| Hoogte (mm) | 29,5 |
Technische Informatie
| Wattage | 16.8-25.2 Watt |
|---|---|
| Dimbaar | Ja |
| IP-Waarde | IP30 |
| Hertz | 50/60 Hz |
| Input Voltage | 220-240V(AC) |
| Output Voltage | 24-36V |
| Input Ampère | 300mA |
| Output Ampère | 700mA |
Garantie bepaling
| Garantie | 3 jaar |
|---|---|
| Bedrijfstemperatuur | ‘-30°C t/m +60°C |


