Beschrijving
MI-LIGHT DIMBAAR CCT DRIVER 40W
- 40 Watt
- 30-40(DC)
- 1A output
- CCT
- 2 jaar garantie
Technische Informatie
| Wattage | 40 Watt |
|---|---|
| Dimbaar | Ja |
| IP-Waarde | IP22 |
| Hertz | 50/60 Hz |
| Power Factor | >0.90 |
| Ampère | 1000mA |
| Input Voltage | 200-240V(AC) |
| Output Voltage | 30-40V(DC) |
| Gewicht | 0.1 kg |
|---|


